Ābols ar "Rogle" sasniedz Zviedrijas čempionāta ceturtdaļfinālu

Latvijas hokeja uzbrucējs Rodrigo Ābols
Latvijas hokeja uzbrucējs Rodrigo Ābols Foto: Rögle BK (twitter.com)

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols sestdien Zviedrijas hokeja līgas (SHL) izslēgšanas spēļu pirmās kārtas jeb astotdaļfināla otrajā mačā tika pie rezultatīvas piespēles un palīdzēja Engelholmas "Rogle" izcīnīt uzvaru, kas nodrošināja iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

"Rogle" izbraukumā ar 3:2 (2:0, 1:0, 0:2) pārspēja "Timra" un sērijā līdz divām uzvarām bija pārāka ar 2-0.

Ābols asistēja viesu otrajos vārtos, kad pēc viņa un Lukasa Ekestola-Junsona piespēlēm vairākumu pirmajā trešdaļā ar precīzu metienu noslēdza Albins Sundsviks.

Latvijas hokejists kopā uz ledus pavadīja 18 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā uzvarēja sešos no 17 iemetieniem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

"Rogle" pamatturnīru noslēdza devītajā vietā un izslēgšanas spēles sāka no astotdaļfināla, kamēr Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo AIK ierindojās trešajā pozīcijā un "play-off" sāks no ceturtdaļfināla.

Savukārt Kristiāns Rubīns un Ērnšeldsvīkas "MoDo" pamatturnīrā ieņēma 11.vietu un neiekļuva izslēgšanas spēlēs.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Vekšes "Lakers", kas finālsērijā ar 4-1 uzvarēja Šellefteo AIK.