Video "Zemgale"/LBTU hokejisti OHL pusfināla sērijā svin trešo uzvaru trešajā spēlē

"Zemgale"/LBTU un "Prizma" hokejisti
"Zemgale"/LBTU un "Prizma" hokejisti Foto: Agris Bricis (Latvijas Hokeja federācija)

"Zemgale"/LBTU sestdien Rīgā svinēja uzvaru "Optibet" Hokeja līgas (OHL) pusfināla trešajā spēlē, sērijā panākot 3-0.

"Zemgale"/LBTU uzvarēja Rīgas "Prizmu" ar 3:1 (0:1, 2:0, 1:0), sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-0.

Kristaps Riekstiņš jau mača 41.sekundē izvirzīja mājiniekus vadībā, bet jelgavnieki vadību pārņēma otrajā trešdaļā pēc Ričarda Bernharda 24.minūtē un Kevina Strādnieka 33.minūtē gūtajiem vārtiem.

52.minūtē galarezultātu ar saviem otrajiem vārtiem mačā fiksēja Bernhards.

Uzvarētāju vārtos Rihards Cimermanis atvairīja 19 metienus, bet mājiniekiem Jānis Auziņš tika galā ar 42 metieniem.

Otrā pusfinālā Mogo"/LSPA sērijā ar "Kurbadu" ir vadībā ar 2-0.

Ceturtdaļfinālos "Prizma" ar 3-1 pārspēja Tallinas "Panter" un "Kurbads" ar 3-0 guva virsroku pār Hokeja skolu "Rīga".

OHL izslēgšanas turnīrā iekļuva sešas komandas. Ceturtdaļfināls notika līdz trim uzvarām, bet pusfināls un cīņa par OHL kausu un Baltijas čempiontitulu norisināsies līdz četriem panākumiem.

2023./2024.gada sezonā Baltijas čempionātā piedalās Rīgas "Prizma", Hokeja skola "Rīga", Jelgavas "Zemgale"/LBTU, "Mogo"/LSPA un "Kurbads" no Latvijas, "Kaunas City", Elektrēnu "Airwell-Energija", Viļņas "7BET-Hockey Punks" no Lietuvas un Igaunijas klubs Tallinas "Panter".

Pērn par čempioni kļuva "Zemgale"/LBTU, kas finālā līdz četrām uzvarām ar 4-1 pieveica "Mogo"/LSPA.