Balceram divas rezultatīvas piespēles ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers
Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers Foto: ZSC Lions/Twitter

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Šveices augstākās hokeja līgas (NL) ceturtdaļfināla pirmajā spēlē, sekmējot Cīrihes "Lions" komandas uzvaru.

"Lions" mājās ar 4:3 (1:0, 1:2, 2:1) pārspēja "Biel-Bienne" komandu un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 1-0.

Spēles desmitajā minūtē Balcers piedalījās vairākuma izspēlē, kas noslēdzās ar gūtiem vārtiem - 1:0. Savukārt trešā perioda astotajā minūtē latvietis pāradresēja ripu Denisam Malginam, kurš ar saviem otrajiem vārtiem mačā panāca 4:3.

Šajā mačā Balcers uz ledus pavadīja 17 minūtes un vienu sekundi, cīņu pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt "Lugano" bez uzbrucēja Roberta Cjunska pieteikumā viesos ar 2:6 (1:2, 0:2, 1:2) zaudēja "Fribourg-Gotteron" vienībai.

Iepriekšējā sezonā par Šveices čempioni kļuva Ženēvas "Servette", kas finālsērijā ar 4-3 pieveica "Biel-Bienne".