Video Gudļevskis ieved komandu Vācijas čempionāta pusfinālā (1)

Latvijas hokeja vārtsargs Kristers Gudļevskis
Latvijas hokeja vārtsargs Kristers Gudļevskis Foto: City-Press/eishockeynews.de

Latvijas vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Brēmerhāfenes "Fischtown Pinguins" svētdien Vācijas hokeja līgas (DEL) ceturtdaļfinālā izcīnīja ceturto uzvaru un nodrošināja vietu pusfinālā.

Pamatturnīra uzvarētāja "Fischtown Pinguins" ceturtdaļfināla ceturtajā mačā izbraukumā ar 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) pārspēja "Ingolstadt" un sērijā līdz četrām uzvarām bija pārāka ar 4-0.

Gudļevskis, kuru atzina par DEL regulārā čempionāta labāko vārtsargu, atvairīja 26 pretinieku metienus jeb 96,30% raidījumu.

Brēmerhāfenes komandā ar gūtiem vārtiem izcēlās Dominiks Ūrers, Markuss Vikingstads un Ross Mauermans.

Latvijas vārtsargs četros "play-off" mačos vidēji ielaidis 2,65 ripas un atvairījis 88,2% metienu.

"Fischtown Pinguins" pamatturnīrā ar 107 punktiem 52 spēlēs ieņēma pirmo vietu 14 komandu konkurencē un uzreiz iekļuva ceturtdaļfinālā.

Regulārajā čempionātā Gudļevskis piedalījās 45 spēlēs, izcīnīja 31 uzvaru, ielaida 2,09 vārtus un atvairīja 91,4% metienu.

Brēmerhāfenes komandas vārtsargu trenera amatā darbojas Latvijas speciālists Edgars Lūsiņš.