Video Balcers gūst vārtus Šveices čempionāta pusfināla sērijas ievadā

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers
Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers Foto: sport.ch/zsc-lions

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers pirmdien guva vārtus Cīrihes "Lions" uzvarā savā laukumā Šveices augstākās hokeja līgas (NL) pusfināla mačā.

"Lions" ar 5:2 (0:1, 4:1, 1:0) pārspēja "Zug" komandu un sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 1-0.

Balcers no 19 minūtēm un 35 sekundēm laukumā trīs minūtes un 39 sekundes spēlēja vairākumā. Viņš atzīmējās ar diviem metieniem pa vārtiem, bloķētu metienu, divām soda minūtēm, kuru laikā vārti zaudēti netika, un +/- rādītāju +1.

Ronalda Ķēniņa pārstāvētā "Lausanne" pusfinālā sērijas pirmajā mačā viesos ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) zaudēja "Fribourg-Gotteron".

Latvijas uzbrucējs septiņās minūtēs un divās sekundēs laukumā vienreiz meta pa vārtiem.

Iepriekšējā sezonā par Šveices čempioni kļuva Ženēvas "Servette", kas finālsērijā ar 4-3 pieveica "Biel-Bienne".