Noskaties Balceram vārti un uzvara NL pusfināla spēlē

Rūdolfs Balcers
Rūdolfs Balcers Foto: ZSC Lions/Facebook

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien Šveices augstākās hokeja līgas (NL) pusfināla sērijas trešajā mačā izcēlās ar precīzu metienu un sekmēja Cīrihes "Lions" trešo panākumu.

"Lions" savā laukumā ar rezultātu 5:2 (1:0, 2:1, 2:1) pārspēja "Zug" vienību un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 3-0.

Balcers guva vārtus otrās trešdaļas pēdējā minūtē, panākot 3:1 mājinieku labā.

Viņš kopā uz ledus bija 19 minūtes un astoņas sekundes, spēlējot četras minūtes un astoņas sekundes vairākumā, atzīmējās statistikā ar pieciem metieniem pa vārtiem un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Ķēniņa pārstāvētā "Lausanne" pusfinālā sērijas trešajā mačā izbraukumā ar 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) uzvarēja "Fribourg-Gotteron" un sērijā izvirzījās vadībā ar 2-1.

Ķēniņš spēlēja trīs minūtes un desmit sekundes, kuru laikā bloķēja vienu pretinieku metienu un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Iepriekšējā sezonā par Šveices čempioni kļuva Ženēvas "Servette", kas finālsērijā ar 4-3 pieveica "Biel-Bienne".