"Sabres" bez Girgensona piekāpjas "Red Wings"

Latvijas hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons
Latvijas hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons Foto: Reuters/Scanpix

Latvijas uzbrucējam Zemgum Girgensonam paliekot ārpus pieteikuma slimības dēļ, Bufalo "Sabres" svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē piedzīvoja zaudējumu.

"Sabres" viesos ar rezultātu 1:3 (1:3, 0:0, 0:0) zaudēja savai konkurentei cīņā par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs Detroitas "Red Wings".

Pirmās trešdaļas pirmajās astoņās minūtēs mājinieki Bufalo komandas vārtos raidīja trīs ripas. Pamatlaika pirmajā minūtē precīzs bija Lukass Raimonds, nepilnas četras minūtes vēlāk vārtus guva Patriks Keins, bet astotajā minūtē vairākumu rezultatīvi noslēdza Dilans Larkins.

"Sabres" hokejisti samazināja deficītu pirmās trešdaļas 14.minūtē, kad vairākumā Detroitas vienības vārtsargu pārspēja Teidžs Tompsons.

Spēles izskaņā Bufalo komanda, mēģinot vēl gūt vārtus un pacīnīties par uzvaru, nedaudz vairāk kā trīs minūtes spēlēja ar sešiem laukuma spēlētājiem, taču tas nepalīdzēja vēlreiz pārspāt mājinieku vārtsargu.

Bufalo komandas vārtus sargāja Uko Peka Lūkonens, kurš atvairīja 21 metienu, kamēr otrā laukuma galā Alekss Lions apturēja 37 ripas.

"Sabres" ar 79 punktiem 78 spēlēs Austrumu konferencē ierindojas 12.pozīcijā, kamēr "Red Wings" ar 84 punktiem 77 mačos ieņem astoto vietu.