Šodienas redaktors:
Gatis Kreceris

Foto Latvijas čempionāta motokrosā 2. posms – Vaidavas kauss 2024

11. un 12. maijā Arvīda Levana vārdā nosauktajā Apes mototrasē norisinājās 51. Vaidavas kausa izcīņa un MAGMUM Latvijas čempionāta motokrosā 2. posms, kur sacentās gan pašmāju, gan ārvalstu ātrākie motokrosa braucēji. Prestižajā MX1 klasē triumfēja Igaunijas pārstāvis Tanels Leoks, saukts arī par "igauņu ekspresi", vēsta organizatori.

Leoks MX1 klasē uzvarot otro gadu pēc kārtas, otrajā vietā viņam sekoja tautietis Gerts Krestinovs ("MX Modul"), bet labāko trijnieku noslēdza Latvijas motosportists Toms Macuks ("Rodeo MX").

MX2 klasē pirmo vietu izcīnīja Kārlis Alberts Reišulis, kurš pēc ilgāka pārtraukuma atkal startēja Latvijā. Otro vietu ieņēma Markuss Kokins ("MX Moduls), kamēr trešajā pozīcijā ierindojās Igaunijas pārstāvis Sebastians Leoks ("Motosports Racing Team").

MX sieviešu klasē klasē uzvaru jau otro gadu pēc kārtas izcīnīja lietuviete Paula Bertasiute ("Zemaitija"), aiz sevis atstājot Patrīciju Bērziņu (“Mārupes AMK Bieriņi”) un Igaunijas pārstāvi Karitu Lompu.

"Vaidavas kauss" Apes mototrasē norisinās 51.reizi.