Šodienas redaktors:
Gatis Kreceris

Austrāliete Foksa izcīna zeltu airēšanas slalomā ar smailīti

Austrālijas sportiste Džesika Foksa svētdien izcīnīja zelta medaļu Parīzes olimpisko spēļu sacensībās airēšanas slalomā ar smailīti.

Marseļā dzimusī Foksa, kura pirms trīs gadiem kļuva par čempioni sacensībās ar kanoe, finālā finišēja 96,08 sekundēs.

Par 1,45 sekundēm lēnāk distanci veica poliete Klaudija Zvolinska, bet 2,86 sekundes zaudēja Lielbritānijas sportiste Kimberlija Vudsa.

Tokijā zeltu izcīnījusī vāciete Rikarda Foksa ar galvu skāra pēdējos vārtiņus, kā dēļ saņēma 50 sekunžu sodu, viņai ierindojoties pirmspēdējā, 11.vietā.

Olimpiskās spēles Francijas galvaspilsētā norisināsies līdz 11.augustam, turklāt ne tikai Francijas galvaspilsētā, bet arī 16 citās vietās, ieskaitot Francijas aizjūras teritoriju Franču Polinēziju. Spēļu programmā ir iekļauti 32 sporta veidi, un tiks sadalīti 329 medaļu komplekti.