Gatis Kreceris

Video RFS spraigā cīņā svin uzvaru Valmierā

RFS futbolisti
RFS futbolisti Foto: Sanita Ieva Sparāne (RFS)

RFS piektdien Valmierā svinēja uzvaru "Tonybet" Latvijas futbola virslīgas 29. kārtas spēlē.

RFS ar 2:1 (2:0) pārspēja "Valmieru".

2:0 RFS panāca ar diviem Jāņa Ikaunieka realizētiem 11 metru sitieniem, tos realizējot 13. un 44. minūtē. Pirmajā gadījumā Ikaunieks bumbu raidīja vārtu kreisajā apakšējā stūrī, bet otrajā reizē - vārtu kreisajā augšējā stūrī.

57. minūtē mājinieki vienus vārtus atguva. Pēc Emīla Birkas piespēles no laukuma kreisās puses bumbu no vārtsarga laukuma līnijas pustukšos vārtos raidīja Žasons Baambula - 1:2.

Mājinieki nopelnīja četras, bet viesi - piecas dzeltenās kartītes.

Valmierieši pēc negaidītā zaudējuma izbraukumā "Tukums 2000"/"Telms" ar 2:3 pēdējā kārtā pirms izlašu pārtraukuma mājās ar 4:0 sagrāva "Metta".

RFS septiņu uzvaru sēriju virslīgā pēdējā kārtā apturēja vicelīdere "Riga", komandām spēlējot 0:0.

Šosezon komandas bija tikušās četrreiz. Virslīgas mačos pirmās divas cīņās ar 1:0 un 2:0 uzvarēja "Valmiera", trešajā ar 4:1 pārāka bija RFS, kas uzvarēja arī Latvijas kausa ceturtdaļfinālā (4:3).

Sestdien "Daugavpils" savā laukumā tiksies ar "Grobiņu"/LFS un "Auda" - ar "Riga", bet svētdien "Tukums 2000"/"Telms" uzņems "Jelgavu" un "Metta" - "Liepāju".

RFS 27 mačos ir sakrājusi 69 punktus, 28 cīņās "Riga" komandai ir 65 punkti, bet "Valmierai" ir 54 punkti 29 mačos. 26 spēlēs 37 punkti ir "Audai" un 27 mačos 35 punkti - "Daugavpilij". 28 cīņās 29 punkti ir "Grobiņai"/LFS, 26 punkti - "Tukums 2000"/"Telms" 27 cīņās un "Metta" 28 spēlēs, bet 28 spēlēs 25 un 20 punktus ir sakrājušas attiecīgi "Liepāja" un "Jelgava".

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 9.novembrim.

Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār "Metta" komandu ar 1:0.