Gatis Kreceris

Balinskim, Vilmanim un Ābolam uzvaras NHL pirmssezonas pārbaudes spēlēs

Uvis Balinskis
Uvis Balinskis Foto: Charlotte Checkers

Aizsarga Uvja Balinska un uzbrucēja Sanda Vilmaņa pārstāvētā Floridas "Panthers" un uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā Filadelfijas "Flyers" svētdien izcīnīja uzvaras Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlēs.

"Panthers" savā laukumā ar rezultātu 3:2 (0:0, 3:0, 0:2) pārspēja Nešvilas "Predators".

Balinskim šajā mačā bija pozitīvs lietderības koeficients +1 un divas soda minūtes, bet Vilmanis divreiz meta pa vārtiem un tika pie negatīvas lietderības -1, pieļaujot kļūdu otrajos ielaistajos vārtos.

Savukārt "Flyers" viesos ar 6:2 (2:1, 1:1, 3:0) uzveica Vašingtonas "Capitals" ar uzbrucēju Ēriku Mateiko sastāvā.

Ābols šajā spēlē vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 73% iemetienu un cīņu pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Mateiko divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 14% iemetienu, tika pie divām soda minūtēm, pēc kurām pretinieki panāca 6:2, kā arī spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

NHL pamatturnīrs sāksies 8. oktobrī.

Iepriekšējā sezonā Stenlija kausu izcīnīja Floridas "Panthers", kas finālsērijā ar 4-3 pārspēja Edmontonas "Oilers".