Šodienas redaktors:
Gatis Kreceris

Noskaties Vilmanis izceļas ar 1+1 NHL čempionu rindās. Rezultatīvs arī Balinskis

Latvijas hokejists Sandis Vilmanis
Latvijas hokejists Sandis Vilmanis Foto: Florida Panthers

Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlē Latvijas uzbrucējs Sandis Vilmanis trešdien guva vārtus un veica rezultatīvu piespēli čempiones Floridas "Panthers" rindās. Ar rezultatīvu piespēli čempionvienības sastāvā izcēlās arī aizsargs Uvis Jānis Balinskis.

Balinska un Vilmaņa pārstāvētā "Panthers" viesos ar 7:8 (2:2, 1:1, 4:5) piekāpās Tampabejas "Lightning" vienībai, kuras rindās Zemgus Girgensons nespēlēja.

Vilmanis pēc Balinska piespēles otrā perioda vidū vairākumā panāca 3:3, bet mača 53.minūtē asistēja Raienam Makalisteram, kurš panāca 7:5 "Panthers" labā.

Uzvaru gan nosargāt neizdevās, atlikušajā laikā trīs vārtus gūstot mājiniekiem. Uzvaras ripu divas sekundes pirms pamatlaika beigām "Lightning" labā guva Konors Gīkijs, kurš mačā kopumā izcēlās ar 2+1.

Vilmanis spēles laikā pa pretinieku vārtiem izpildīja trīs metienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1, kamēr Balinskis izpildīja vienu metienu pa vārtiem, tika pie divām soda minūtēm un ledu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jaunā NHL sezona sāksies Eiropā, kur 4. un 5.oktobrī "Global Series" ietvaros Ņūdžersijas "Devils" Čehijas galvaspilsētā Prāgā tiksies ar Bufalo "Sabres" komandu. Ziemeļamerikā pamatturnīra spēles sāksies 8.oktobrī.

Iepriekšējā sezonā Stenlija kausu izcīnīja Floridas "Panthers", kas finālsērijā ar 4-3 pārspēja Edmontonas "Oilers".