Šodienas redaktors:
Gatis Kreceris

"Arsenal" UEFA Čempionu līgas mačā pieveic PSG; "Bayer" apspēlē "AC Milan"

Londonas "Arsenal" futbolisti otrdien savā laukumā UEFA Čempionu līgas grupas turnīra otrās kārtas spēlē pārspēja Parīzes "Saint-Germain" (PSG), bet Vācijas čempione Leverkūzenes "Bayer" savā laukumā pieveica "AC Milan".

"Arsenal" uzvarēja PSG ar 2:0 (2:0).

Vārtus 20. minūtē guva Kajs Havercs un 35. minūtē - Bukajo Saka.

"Bayer" pieveica "AC Milan" ar 1:0 (0:0).

Vārtus 21. un 51. minūtē guva Viktors Bonifeiss, taču pirmajā gadījumā tie netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

Pārliecinošas uzvaras svinēja "Barcelona", Dortmundes "Borussia", Mančestras "City" un Milānas "Inter".

"Barcelona" savā laukumā sagrāva Bernes "Young Boys" - 5:0 (3:0).

Divus vārtus guva Roberts Levandovskis, pa vieniem - Rafinja un Inigo Martiness, bet pēdējo vārtu guvumā bumbu savos vārtos raidīja Moameds Kamarā.

"Borussia" savā laukumā sagrāva Skotijas virslīgas vienību Glāzgovas "Celtic" - 7:1 (5:1).

Trīs vārtus 32 minūšu laikā guva Karims Adejemi, divus - Serū Girasī, vienus iesitot ar 11 metru sitienu, bet pa vieniem - Emre Džans ar 11 metru sitienu un Felikss Nmeha.

Viesiem vienīgos vārtus devītajā minūtē, panākot 1:1, iesita Daizens Maeda.

Bratislava "Slovan" mājās ar 0:4 (0:2) piekāpās Mančestras "City".

Vārtus guva Ilkajs Gindogans, Fils Fodens, Ērlings Holanns un Džeimss Makatī.

Milānas "Inter" mājās ar 4:0 (1:0) apspēlēja Belgradas "Crvena zvezda".

Vārtus guva Hakans Čalhanoglu, Marko Arnautovičs, Lautaro Martiness un no 11 metru atzīmes - Mehdi Taremi, kura kontā arī divas rezultatīvas piespēles.

Eindhovenas PSV no Nīderlandes mājās spēlēja 1:1 (1:0) ar Lisabonas "Sporting".

15. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Jerdijs Shautens, bet izlīdzinājumu 84. minūtē panāca Daniels Bragansa.

"Stuttgart" mājās spēlēja 1:1 (1:1) ar Prāgas "Slavia".

Septītajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Enzo Mijo, bet neizšķirtu 32. minūtē panāca Kāns Kairinens.

"Salzburg" no Austrijas mājās piekāpās Francijas komandai "Brest" - 0:4 (0:1).

Divus vārtus guva Abdalla Simā, pa vieniem - Madi Kamarā un Matiass Pereira Lažs.

Šajā sezonā pirmoreiz ierastā grupu turnīra vietā, kad komandas bija sadalītas grupās pa četrām, visas komandas par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs cīnās vienā 36 komandu grupā, aizvadot pa astoņām spēlēm.

Uzreiz astotdaļfinālā iekļūst pirmo astoņu vietu ieguvējas, bet nākamās 16 komandas spēlēs 1/16 finālā.

Latvijas čempione RFS Čempionu līgas kvalifikācijas otrās kārtas duelī divu maču summā ar 1:7 piekāpās Norvēģijas čempionei "Bodo"/"Glimt", sacensības turpinot UEFA Eiropas līgā.

Sacensību fināls notiks 2025. gada 31. maijā Minhenē.

Iepriekšējās sezonas finālā Londonā Madrides "Real" futbolisti ar 2:0 pārspēja Dortmundes "Borussia".