Šodienas redaktors:
Gatis Kreceris

Video Girgensona pārstāvētā "Lightning" svin trešo panākumu pēc kārtas

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons ceturtdien pielietoja vienu spēka paņēmienu Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Tampabejas "Lightning" komanda izcīnīja uzvaru.

"Lightning" mājās ar rezultātu 4:3 (2:2, 0:1, 2:0) uzvarēja Vegasas "Golden Knights" vienību.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes, no tām trīs minūtes un 25 sekundes spēlējot mazākumā. Viņš uz ledus pavadītajā laikā vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, zaudēja vienā iemetienā un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmie vārti mačā tika gūti jau pēc spēlētām piecām minūtēm, kad viesus vadībā izvirzīja Breidens Maknabs, bet piecas minūtes vēlāk rezultātu izlīdzināja Janiss Mozers.

Pirmās trešdaļas turpinājumā "Golden Knights" vienu vārtu pārsvaru atjaunoja Pāvels Dorofejevs, kurš izcēlās ar precīzu metienu vairākumā, taču 13 sekundes līdz pirmā perioda beigām pēc Ņikitas Kučerova vārtu guvuma rezultāts atkal kļuva neizšķirts.

Otrajā trešdaļā Tampabejas vienības vārtos ripu nogādāja Ivans Barbaševs, tomēr atlikušajā spēles daļā laukuma saimnieki guva vēl divus vārtus, tiekot pie trešās uzvaras pēc kārtas. Mazāk kā trīs minūtes līdz pamatlaika beigām 3:3 panāca Brendons Hagels, bet pēdējā minūtē otros vārtus mačā guva Kučerovs.

"Lightning" vārtus sargāja Andrejs Vasiļevskis, kurš atvairīja 22 ripas, bet otrā laukuma pusē Edins Hils tika galā ar 21 metienu.

"Lightning" ar septiņiem punktiem trīs spēlēs ieņem ceturto vietu Austrumu konferencē.