Gatis Kreceris

Video Girgensona pārstāvētā "Lightning" piedzīvo zaudējumu NHL spēlē

Latvijas hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons
Latvijas hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons Foto: AFP/Scanpix

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons ceturtdien pielietoja divus spēka paņēmienus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Tampabejas "Lightning" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Lightning" mājās ar rezultātu 2:4 (0:1, 2:1, 0:2) zaudēja Minesotas "Wild" vienībai.

Septītajā minūtē pirmos vārtus mačā guva Kirils Kaprizovs, kurš ar vismaz diviem rezultativitātes punktiem izcēlās ceturtajā mačā pēc kārtas. Brendona Hagela un Ņikitas Kučerova otrajā periodā gūtie vārti ļāva mājiniekiem pārņemt vadību, taču līdz otrā perioda beigām 2:2 panāca Jūels Ēriksons.

Jau otrā perioda pirmajā minūtē Mets Boldijs realizēja vairākumu, bet 34 sekundes pirms pamatlaika beigām ripu tukšos vārtos ieraidīja Kaprizovs.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 10 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, pārtvēra vienu ripu, zaudēja abos iemetienos un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

"Lightning" ar astoņiem punktiem septiņās spēlēs ieņem septīto vietu Austrumu konferencē. "Wild" ar 12 punktiem septiņās cīņās ir Rietumu konferences vicelīdere.