Šodienas redaktors:
Gatis Kreceris
Iesūti ziņu!

Video Gražulim astoņi punkti "Virtus" zaudējumā Eirolīgas spēlē

Andrejs Gražulis
Andrejs Gražulis Foto: facebook.com/VirtusSegafredoBologna

Latvijas basketbolists Andrejs Gražulis trešdien guva astoņus punktus Boloņas "Virtus" zaudējumā savā laukumā ULEB Eirolīgas 25.kārtas spēlē.

"Virtus" ar 71:81 (23:17, 13:27, 21:22, 14:15) zaudēja Belgradas "Partizan".

Gražulis laukumā pavadītajās 16 minūtēs un vienā sekundē grozā raidīja četrus no pieciem divpunktu metieniem, taču neprecīzi bija abi tālmetieni. Viņa kontā arī pārķerta bumba, divas piezīmes un efektivitātes koeficients četri.

Boloņas komandā rezultatīvākais ar 16 punktiem, piecām atlēkušajām bumbām, astoņām rezultatīvām piespēlēm un piecām izprovocētām piezīmēm bija Tornike Šengelija, bet 13 punktus guva Izaja Kordinjē.

"Partizan" rindās 20 punktus un piecas rezultatīvas piespēles sakrāja Stērlings Brauns, 19 punktus guva Karliks Džonss, bet 12 punktus un 12 atlēkušās bumbas sakrāja Tairiks Džonss.

Jau ziņots, ka otrdien Rolands Šmits guva trīs punktus Lukas Banki vadītās Stambulas "Anadolu Efes" uzvarā, mājās ar rezultātu 79:73 pārspējot Madrides "Real", bet Artūrs Žagars guva trīs punktus Stambulas "Fenerbahce" zaudējumā, viesos ar 90:91 piekāpjoties Atēnu "Panathinaikos".

"Fenerbahce" ar 16 uzvarām 24 spēlēs turnīra tabulā ieņem otro vietu, "Anadolu Efes" ar bilanci 12-13 atrodas 12.vietā, bet "Virtus" ar septiņām uzvarām un 18 neveiksmēm ieņem 16.vietu.

ULEB Eirolīgā 18 komandas aizvada divu apļu turnīru, labākajām sešām iekļūstot izslēgšanas turnīrā, bet septītās līdz desmitās vietas ieguvējas cīnīsies "play-in" kārtā. Uzvarētāji tiks noskaidroti finālčetrinieka turnīrā.

Iepriekšējā sezonā septīto reizi par Eiropas prestižākā klubu turnīra uzvarētājiem kļuva Atēnu "Panathinaikos" basketbolisti, kuri finālspēlē Berlīnē ar 95:80 uzvarēja Madrides "Real".

Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu