Pirmās dienas otrajās sacensībās Žukovam nācās izstāties jau astotdaļfinālā, jo pretī stājās Eiropas kausa otrās vietas ieguvējs un februāra vidū PDC “Nordic & Baltic” Pro tūrē Rīgā Melderi ceturtdaļfinālā pārspējušais Tēmu Harju. Soms bija pārāks arī par Dmitriju ar 6:2. Grūti bija likt ko pretī Harju, jo četros legos viņš uzvarēja ar 14. vai agrāku šautru un vidējās punktu sērijas tajos bija no 107 līdz 125 punktiem.
Šoreiz pirmo izslēgšanas kārtu pārvarēja Laumanis, kurš ar 6:3 pārspēja norvēģi Joniju Pedersenu, pēdējo legu pabeidzot ar 14.šautru un 107 punktu vidējo rādītāju, un iekļuva astotdaļfinālā, ko cerīgi iesāka, uzvarot pirmos divus legus pret Eiropas kausa uzvarētāju un Pasaules kausa medaļnieku Andreasu Harrisonu. Taču tad zviedrs saņēmās, rādot lielisku sniegumu un uzvarot nākamajos sešos legos pēc kārtas, vienu pabeidzot ar 11.šautru un vidēji 136 punktiem.
Interesanti, ka jau nākamajā kārtā titulētais Harrisons cieta fiasko pret Valteru Melderi, kurš “atrieba pāridarījumu” Laumanim ar tādu pašu rezultātu 6:2, iesoļojot pusfinālā, kur bija jātiekas ar somu Harju. Pusfināla cīņa aizritēja ļoti līdzīgi, taču otro revanšu par Latvijas pārstāvja pieveikšanu iepriekšējās kārtās Valteram neizdevās sarūpēt, jo desmitajā legā 3. un 4. sērija vienam no vadošajiem Latvijas šautriņu metējiem nepadevās sekmīga, dodot somam iespēju, ko Žukuva “pāridarītājs” arī izmantoja, apspēlējot vēl vienu Latvijas šautriņu metēju. Taču trešā vieta un labākā statuss mūsējo vidū Melderim ir panākums.