Video: Bricis analizē šaušanu, Phjončhanas mērs ielūdz ciemos

Ilmārs Bricis FOTO: publicitātes

Olimpiskais reportieris Edgars Buļs ir kopā ar Latvijas izlasi Ziemas Olimpisko spēļu norises vietā Dienvidkorejā, lai ik dienu ziņotu par aktuālākajiem notikumiem un mūsējo panākumiem. LMT Viedtelevīzija piedāvā jaunāko reportāžu no Phjončhanas, kurā Edgaram bija iespēja tikties ar biatlona leģendu Ilmāru Brici, šorttrekistu Robertu Puķīti un paviesoties Korejas gaidāmā Jaunā gada svinībās kopā ar Phjončhanas mēru Mūnsūnu Čoi (Moonsoon Choi).

Edgars uz sarunu aicina Latvijas biatlona leģendu un pašreizējo treneri Ilmāru Brici, lai analizētu sportistu sniegumu. Pirms sacensībām un debijai Olimpiādē izdevās iztaujāt šorttrekistu Roberto Puķīti.

Dienvidkorejā Ziemas olimpiskās spēles nav vienīgais ilgi gaidītais notikums. Jau pavisam drīz - 16. februāri - korejieši svinēs Jauno gadu, un par godu tam Phjončhanas mērs Mūnsūns Čoi aicināja olimpisko rokiju Edgaru Buļu uz Jaungada sagaidīšanas pasākumu. Mērs iepazīstina Edgaru ar Korejas kultūru, ēdienu tradīcijām, kā arī skaidro politisko situāciju starp Dienvidkoreju un Ziemeļkoreju, kuras Olimpiādē startē vienā komandā.

Uz augšu
Back