Girgensonam skaists vārtu guvums; komandai sezona beigusies (10)

No Amerikas hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa izcīņas trešdien izstājās latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Ročesteras «Americans» vienība. Sērijā līdz trijām «Americans» piedzīvoja zaudējumu ar 0-3.

Aizvadītajā mačā «Americans» ar rezultātu 2:3 piekāpās Toronto «Marlies» hokejistiem.

19 gadus vecais Girgensons precīzs bija otrās trešdaļas 15. minūtē, izlīdzinot rezultātu - 1:1.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Girgensons trijās Kaldera kausa izcīņas spēlēs atzīmējās ar trīs vārtu guvumiem.

Ročesteras «Americans» uzbrucējs jau tuvākajā laikā dosies uz pasaules čempionātu Helsinkos. Latvijas valstsvienības treneru korpuss bija atstājis sastāvā vietu Girgensonam.

Kaldera kausa izcīņā piedalās arī Latvijas uzbrucēja Kristiāna Pelša pārstāvētā Oklomsitijas «Barons» komanda. Šonakt «Barons» ar 1:6 bez Pelša sastāvā piekāpās Šarlotes «Checkers» vienībai.

Sērijā līdz trijām uzvarām «Barons» ar 1-2 atrodas iedzinējos.