Girgensona vārtu guvums palīdz «Americans» uzvarēt (4)

Uzvaru Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta svētdienas spēlē izcīnīja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Ročesteras «Americans» komanda, kas ar 3:2 izbraukumā apspēlēja Olbani «Devils» hokejistus.

19 gadus vecais latviešu uzbrucējs pirmās trešdaļas 15. minūtē, spēlējot vairākumā, atklāja cīņas rezultātu.

Girgensons šajā mačā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šīs sezonas 58 AHL spēlēs Girgensons izcēlies ar 6 vārtu guvumiem un 11 rezultatīvām piespēlēm.

Citā svētdienas mačā Oklahomasitijas «Barons» bez latviešu uzbrucēja Kristiāna Pelša ar 4:0 apspēlēja Hamiltonas «Bulldogs» vienību.

AHL Rietumu konferences kopvērtējumā «Americans» ar 86 punktiem atrodas sestajā vietā, bet «Barons» ar 85 punktiem ieņem 7. pozīciju.