Latvijas pāris ceturtdaļfinālā pasaules čempionātā 10 dejās, zelts Igaunijai

TVNET Sports
Latvijas pāris ceturtdaļfinālā pasaules čempionātā 10 dejās, zelts Igaunijai
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Pasaules čempionātā 10 dejās (5 Standartdejas+5 Latīņamerikas dejas), kas norisinājās Polijas galvaspilsētā Varšavā, 38 pāru konkurencē ceturtdaļfinālā iekļuva un 22. vietu ieguva rīdzinieki Vladislavs Pečens un Aliaksandra Bahusheviča, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

Pirmo reizi par pasaules čempioniem kļuva divkārtējie Eiropas čempioni no Igaunijas Konstantīns Gorodilovs un Dominika Bergmanova.

Vladislavs Pečens un Aliaksandra Bahusheviča no “Dūšas deju skolas” 2016. un 2017. gadā jauniešu grupā Eiropas čempionātā 10 dejās ierindojās attiecīgi 7. un 16. vietā, līdz ar to savā pirmajā sezonā pieaugušo grupā pasaules čempionātā viņu mērķis bija iekļūt ceturtdaļfinālā jeb divdesmit četru pāru vidū. To abi rīdzinieki arī paveica, astotdaļfinālā uzrādot 22. rezultātu un četru pāru līdzvērtīgā konkurencē iekļūstot labāko divdesmitčetriniekā.

Neskatoties uz to, ka mūsu pāris piecās Latīņamerikas (LA) dejās uzrādīja 21. rezultātu, bet savā spēcīgākajā programmā Standartdejās (ST) bija astoņpadsmitie, tomēr 10 deju kopvērtējumā Vladislavam ar Aliaksandru sanāca 22.vieta.

Galvenie favorīti uz uzvaru bija 2016. un 2018. gada Eiropas čempioni Konstantīns Gorodilovs un Dominika Bergmanova, taču pirmais pasaules čempionu tituls viņiem nāca ļoti spraigā un nervozā cīņā. Pēc ST deju programmas Igaunijas pāris atradās 4. vietā, no līderiem Danila Ulanova un Katerinas Isakovičas (Kipra) atpaliekot vairāk nekā 10 punktus.

Tomēr LA dejās Gorodilovs ar Bergmanovu apliecināja pārākumu un likvidēja iekrāto deficītu, sasniedzot 10 deju kopvērtējumā labāko punktu summu un kļūstot par pirmajiem pasaules čempioniem no mūsu ziemeļu kaimiņu valsts. Tikmēr Kipru pārstāvošie Krievijas dejotāji Ulanovs ar Isakoviču ceturto reizi ieguva otro vietu, ieskaitot arī 2014.gada čempionātu Rīgā. Pagājušā gada vicečempioniem un 2016.gadā Rīgā pasaules kausa ieguvējiem Vinsonam Tamam un Anastasijai Novikovai no Kanādas šoreiz nācās samierināties ar trešo vietu.

Šo sestdien Austrijas galvaspilsētā Vīnē norisināsies pasaules čempionāts ST dejās.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu