Starptautiskais 37. sporta deju festivāls Baltic Grand Prix 2018 jau pēc 10 dienām

TVNET Sports
Starptautiskais 37. sporta deju festivāls Baltic Grand Prix 2018 jau pēc 10 dienām
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Ir palikušas tikai 10 dienas, kad decembra vidū Rīgā viesosies labākie sporta deju pāri no 45 pasaules valstīm. Par pirmssvētku tradīciju kļuvušais vērienīgais un Baltijas valstīs populārākais un prestižākais sporta deju festivāls Baltic Grand Prix šogad notiks jau 37. reizi, un tajā piedalīsies vairāk nekā 1500 dejotāju pāru no Japānas, Singapūras, Ķīnas, Malaizijas, ASV, Kanādas un daudzām Eiropas valstīm.

Aizvadītajos gados festivāls ir kļuvis populārs tālu aiz Latvijas robežām, un tās ir vienas no pasaulē lielākajām sporta deju sacensībām. Pirmo reizi šā prestižā sporta deju festivāla ietvaros notiks divi pasaules čempionāti.

Festivāls norisināsies trīs dienas, no 14. līdz 16. decembrim, bet centrālie notikumi paredzēti 15. un 16. decembra vakara seansos plkst. 19:00. Sestdienas vakarā, 15. decembrī, notiks pasaules čempionāts jauniešiem Latīņamerikas dejās un 17. Rīgas domes kauss standartdejās, kas pulcēs vairākus pasaules rangā labāko divdesmitniekā esošus sporta deju pārus. Sacensību programmu kuplinās deju orķestris „Mirage Jazz Orchestra”.

Svētdienas vakarā, 16. decembrī, noteikti ir vērts redzēt pasaules čempionātu Standartdeju šovā, kur sacentīsies Pasaules Sporta deju federācijas (WDSF) profesionāļu divīzijas pāri.  Noslēdzošajā starptautiskā sporta deju festivāla dienā tiks izcīnīts jau trešais ABORA kauss un spēlēs Boris Magkov Band no Grodņas. Skatītājus priecēs arī deju paraugdemonstrējumi.

Starptautisko sporta deju festivālu Baltic Grand Prix 2018 rīko Deju centrs Spektrs sadarbībā ar Latvijas Sporta deju federāciju, LR Izglītības un zinātnes ministriju, LSFP un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta pārvaldi. 

Biļetes Biļešu paradīzes kasēs un internetā: www.bilesuparadize.lv

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu