Latvijas sporta deju pāriem panākumi "Baltic Grand Prix”

TVNET Sports
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Nedēļas nogalē Baltijas valstīs lielākajā un prestižākajā Starptautiskajā Sporta deju festivālā “Baltic Grand Prix 2018” panākumus guvuši Latvijas pāri, izcīnot vairākas godalgotas vietas vai arī iekļūstot finālā Pasaules Sporta deju federācijas (WDSF) reitinga turnīros, informē Latvijas Sporta deju federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

No piektdienas līdz svētdienai trīs dienu garumā Starptautiskā izstāžu centra “Ķīpsala” hallē tika aizvadīts viens no pasaules nozīmīgākajiem sporta deju festivāliem “Baltic Grand Prix”, kuru Aigars Svars rīkoja jau 37.reizi. Bez abiem pasaules čempionātiem – jauniešiem Latīņamerikas (LA) dejās un WDSF profesionāļu divīzijā Standartdeju šovā – šajās trijās dienās dažādās vecuma grupās sacentās ap 1500 deju pāriem no vairāk nekā 50 valstīm.

Pieaugušajiem World open un Rīgas domes kausā Standartdejās (ST) 67 pāru konkurencē otro vietu izcīnīja pasaules rangā 12.vietā esošie rīdzinieki Edgars Līnis un Elīza Ancāne (SDK “Dzintars”), bet trijnieku noslēdza rīdziniece Madara Freiberga ar poli Dariušu Miku, kuri pasaules rangā ir 15.vietā.

International Open un Aboras kausā Latīņamerikas dejās no 76 pāriem abi vadošie Latvijas pārstāvji iekļuva pusfinālā, valsts čempioniem Maksimam Kravčenko un Paulai Kukutei (SDK “Dancers”) iegūstot 7.vietu, bet vicečempioniem Artūram Freimanim un Marinai Tulpai (Škutāna deju skola) noslēdzot labāko desmitnieku. Tikmēr pārliecinošu uzvaru svinēja pasaules trešais labākais pāris no Vācijas – Latvijas dejotāja Ņina Bezzubova ar Timuru Imamedinovu.

Junioriem (14-15 g.) LA dejās pasaules čempionāta 3.vietas ieguvēji Aleksis Visockis un Kerija Keita Ziemele (SDK “Dzintars”) no vairāk nekā 50 pāriem ieguva otro vietu, kamēr viņu kluba biedri Artēmijs Plakitins un Darja Mališeva bija piektie.

ST dejās valsts čempioni Artūrs Biele un Marija Kravčuka (SDK “Dzinatrs”) nodrošināja vēl vienu godalgoto vietu Latvijai, piekāpjoties tikai krieviem un pasaules čempionāta 4.vietas ieguvējiem no Vācijas. Jauniešiem (16-18 g.) ST dejās piekto rezultātu 68 pāru konkurencē uzrādīja Andrejs Griņevičs ar Kornēliju Dobrovoļskiti (SDK “Dzintars”).

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu