Tarasovs karjeru turpinās Ungārijas līgas pastarītē

Igors Tarasovs FOTO: Latvijas Futbola federācija

Latvijas futbola izlases aizsargs un balsta pussargs Igors Tarasovs karjeru turpinās Ungārijas augstākās līgas pastarītē Kapošvāras "Rākoci", ziņo vienība.

Ungārijas nacionālā varoņa Ferenca II Rākoci vārdā nosauktā komanda ziemas pārtraukumā devusies ar deviņiem punktiem 16 spēlēs, kas dod pēdējo vietu turnīra tabulā.

31 gadu vecais Tarasovs 2019.gada otro pusi pavadīja Jūrmalas "Spartaka" komandā, kuras sastāvā laukumā devās desmit spēlēs un guva trīs vārtus.

Iepriekšējā divas sezonas Tarasovs pavadīja Polijas augstākajā līgā, pārstāvot Vroclavas "Šlask", kurai pievienojās 2017.gada vasarā. Viņam tā bija atgriešanās Polijā, jo pirms tam viņš pusotru gadu pavadīja Belastokas "Jagiellonia" klubā, bet pa vidu tam vienu sezonu pavadīja Turcijas pēc spēka otrajā līgā. 

Karjeras laikā Tarasovs pārstāvējis arī Azerbaidžānas un Baltkrievijas klubus, kā arī spēlējis "Skonto" un "Ventspils" komandās Latvijas futbola virslīgā.

Latvijas izlases rindās Tarasovs aizvadījis 34 mačus un guvis vienus vārtus.

Tarasovs ir divkārtējs Latvijas futbola virslīgas čempions un divkārtējs Latvijas kausa ieguvējs "Skonto" un "Ventspils" klubu rindās. 

Latvijas futbola Virslīgā Igors Tarasovs aizvadījis 170 spēles un guvis 23 vārtus. 

Uz augšu
Back