Ķēniņa pārstāvētā "Lausanne" piekāpjas Smirnova "Servette" Šveices čempionāta spēlē

Ronalds Ķēniņš FOTO: Lausanne Hockey Club/Facebook

Latvijas hokejisti piektdien palika bez rezultativitātes punktiem Šveices augstākās līgas (NLA) spēlē, kurā Ronalda Ķēniņa pārstāvētā "Lausanne" mājās piekāpās Denisa Smirnova Ženēvas "Servette".

"Lausanne" mājās ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) atzina "Servette" pārākumu.

Ķēniņš 17 minūtēs un 51 sekundē laukumā reizi meta pa pretinieku vārtiem, divas minūtes un 42 sekundes spēlēdams vairākumā.

Smirnovs laukumā pavadīja 12 minūtes un septiņas sekundes, tai skaitā 51 sekundi vairākumā, divreiz mezdams pa vārtiem, nopelnīdams divas soda minūtes, reizi bloķēdams pretinieka metienu, uzvarēdams piecos no 11 iemetieniem, kā arī maču beidza ar +/- rādītāju -1.

Aizsargs Sandis Smons nebija iekļauts "Servette" pieteikumā.

No latviešu pārstāvētajām komandām čempionātā visaugstāk atrodama Ronalda Ķēniņa pārstāvētā "Lausanne", kas ar 28 punktiem 13 spēlēs atrodas otrajā vietā. Par trim punktiem mazāk 13 mačos ir ceturtajā pozīcijā esošajai Smirnova un Smona "Servette", kamēr vārtsarga Ivara Punnenova, kā arī uzbrucēju Toma Andersona un Riharda Melnalkšņa pārstāvētā Langnavas "Tigers" ar astoņiem punktiem 11 spēlēs ieņem pēdējo 12.vietu.

Iepriekšējā sezonā NLA turnīrs noslēdzās pēc regulārā čempionāta, tādējādi otro reizi vēsturē un pirmo reizi kopš 1940.gada netika kronēts Šveices čempions hokejā.

Uz augšu
Back