"Sports Illustrated" Bertānu vērtē krietni zemāk nekā ESPN

Dāvis Bertāns FOTO: AP/Scanpix

Prestižais sporta izdevums "Sports Illustrated", publicējot 100 labākos Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājus gaidāmajā sezonā, latviešu snaiperi Dāvi Bertānu (Vašingtonas "Wizards") novērtējis krietni zemāk nekā ietekmīgais medijs ESPN.

ESPN Top 100 rangā Bertāns tika ierindots augstāk par vairākām NBA zvaigznēm, ieņemot 61. pozīciju 2020./2021. gada sezonas labāko spēlētāju sarakstā. 

Tikmēr "Sports Illustrated" latvietim atvēlējis 93. vietu. 

Medijs norāda, ka Bertāns ir ļoti labs tālmetienu izpildītājs, uzsverot, ka par latvieti iepriekšējā sezonā vairāk trīspunktu metienus realizēja tikai septiņi spēlētāji. 

"Bertāna izcilais metiens no tālās distances ir neatņemama Vašingtonas "Wizards" komandas sastāvdaļa uzbrukumā."

Dalasas "Mavericks" zvaigzne Kristaps Porziņģis "Sports Illustrated" rangā ierindots 40. vietā, kas ir par vienu pozīciju augstāk nekā ESPN. 

"Sports Illustrated" akcentē, ka tādi spēlētāji kā Porziņģis līgas vēsturē iepriekš bijuši tikai daži. Ar nosacījumu, ja viņš ir vesels. Kājas savainojuma dēļ Latvijas basketbola zvaigzne izlaidīs sezonas sākumu. 

Lietuvietis Domants Sabonis (Indiānas "Pacers") 100 labāko spēlētāju sarakstā ieņem 55. vietu, bet viņa tautietis Jons Valančūns (Memfisas "Grizzlies") ir 97. pozīcijā. 

Jaunā NBA sezona sāksies 22. decembrī. 

Uz augšu
Back