Brīdinājums!

Šo lapu nedrīkst atvērt, ja Tev vēl nav 18 gadu.

Man jau ir 18 Man vēl nav 18

Video ⟩ Mediji: NBA kādreizējā zvaigzne Pīrss draiskulību dēļ zaudē darbu ESPN

Pols Pīrss FOTO: AFP/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kādreizējā zvaigzne Pols Pīrss zaudējis darbu prestižajā medijā ESPN, jo sociālajos tīklos izplatīts video, kurā viņš redzams ballītē izklaidējamies kopā ar striptīza dejotājām, tādējādi pārkāpjot Covid-19 drošības protokolu, vēsta Ziemeļamerikas mediji.

Patlaban 43 gadus vecais Pīrss basketbolista karjeru noslēdza pēc 2016./17. gada sezonas. Pēc sportista gaitām viņš kļuva par NBA apskatnieku, piedaloties vairākos ESPN televīzijas raidījumos.

Pagājušās nedēļas nogalē Pīrss savā "Instagram" profilā dalījās ar video, kurā viņš bija redzams telpā izklaidējoties kopā ar striptīza dejotājām, kā arī spēlējot pokeru, lietojot alkoholu un smēķējot, vēsta "Yahoo Sports".

Pīrss acīmredzami pārkāpa Covid-19 drošības protokolu. Nedz bijušais basketbolists, nededz ESPN vadība sīkākus komentārus pagaidām nav snieguši. Pīrss vēlāk publicēja video, kurā viņš iesmej par sacelto traci sociālajos tīklos.

2008. gadā Pīrss ar Bostonas "Celtics" komandu izcīnīja NBA čempionu titulu, turklāt viņš tika atzīts par finālsērijas MVP jeb vērtīgāko spēlētāju.

Pīrss karjeras laikā 10 reizes piedalījās NBA Visu zvaigžņu spēlē. Viņš bez "Celtics" pārstāvēja arī Bruklinas "Nets", Vašingtonas "Wizards" un Losandželosas "Clippers".

NBA regulārajā čempionātā Pīrss aizvadīja 1343 spēles, vidēji atzīmējoties ar 19,7 punktiem.

Uz augšu
Back