"Varu noņemt cepuri meiteņu priekšā, jo viņas patiešām var spēlēt pret jebkuru pāri pasaulē. Viņas ar visu sirdi pārstāvēja Latviju."
Graudiņa un Kravčenoka turnīra gaitā atzīmēja, ka treneris ir lielisks motivētājs.
"Centos izvairīties no sarunām ar medijiem. Centos koncentrēties darbam, lai palīdzētu meitenēm pēc iespējas labāk. Esmu pozitīvs un cenšos meitenēm atgādināt par pozitīvo, nevis par spēles negatīvajām niansēm. Nevajag atgādināt, ko neizdarījām pareizi, vajag atgādināt, ko izdarījām pareizi. Tāds ir mans stils," pastāstīja treneris.
"Ja tas viņām palīdzēja - lieliski. Ir dažādi stili, nav pareizo vai nepareizo," piebilda Roša.
Speciālistam no Brazīlijas šis ir labākais rezultāts karjerā, taču viņam ir arī vērtīga pieredze galvenā trenera asistenta darbā.
"Kā galvenajam trenerim šis man ir labākais rezultāts. Tā ir lieliska pieredze. 2016. gadā Brazīlijā (olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro), daudzi to nezina, bet biju daļa no komandas Eiprilai Rosai un Kerijai Volšai [ASV sportistes, kuras izcīnīja bronzu). Daudz iemācījos no kolēģiem tajā komandā. Man bija lieliska iespēja strādāt ar divām lieliskām amerikāņu atlētēm. Fenomenāli."
Roša cenšoties Latvijas pludmales volejbolistiem atrast balansu sniegumā, taču viņš nemēģina veikt krasas pārmaiņas.
"Mentalitāte ir atšķirīga. Gribu uzsvērt, ka ir lietas, kuras es apšaubu. Tomēr es cenšos visu balansēt, negribu kādu izmainīt. Atkārtošos, tāds ir mans stils - būt pozitīvam. Nav pareizu vai nepareizu pieeju, ir dažādi veidi, kā strādāt šajā spēlē. Protams, bija daži izaicinājumi, bet pēdējos turnīros rezultāti dara mūs lepnus," teica treneris.