Video ⟩ TVNET sociālais projekts: basketboliste Dinija Sanda Pāvelsone

TVNET Sports
TVNET sociālais projekts: basketboliste Dinija Sanda Pāvelsone
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

TVNET sociālā projekta trešajā sezonā noskaidrosim stipendiju ieguvējus trīs kategorijās - sportisti, sportistes un treneri. Pirmajā sērijā uzrunājām Latvijas izlases un "TTT Rīga" komandas basketbolisti Diniju Sandu Pāvelsoni.

Sociālā projekta galvenais mērķis ir atbalstīt jaunos sportistus, kuriem ir vēlme studēt un apvienot studijas ar lielo sportu. Ideja radās basketbola leģendai Valdim Valteram, ņemot vērā viņa pieredzi. Sportistam izglītība ir ļoti svarīga, jo sportista karjera ir īsa.

Dalībai trešās sezonas projektā pieteiktas astoņas meitenes un tikpat puišu. Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem jaunums ir perspektīvo treneru kategorija. Uz treneriem pavisam noteikti var attiecināt teicienu - mūžu dzīvo, mūžu mācies. 

Ar katru stipendijas pretendentu tiks izveidota video intervija, kas būs redzama portālā TVNET. Iepazīstot jaunos sportistus un trenerus, katrā kategorijā pirmo trīs vietu ieguvēji saņems stipendiju 1000 eiro apmērā.

Stipendiju ieguvējus, tāpat kā iepriekšējos gados, noteiks TVNET apmeklētāju aptaujā. Stipendiju pretendentus izvirzīja attiecīgo sporta veidu federācijas.

Vērts atzīmēt, ka šovasar Tokijas olimpiskajās spēlēs startēja pieci sportisti, kas iepriekš ir piedalījušies TVNET sociālajā projektā - Helvijs Babris (BMX), Roberts Akmens (smaiļošana), Anastasija Grigorjeva (brīvā cīņa), Agate Rašmane (šaušana) un Daniils Bobrovs (peldēšana).

Trešās sezonas dalībnieces meiteņu kategorijā:

  1. Dinija Sanda Pāvelsone (basketbols, RSU)
  2. Anna Krūmiņa (futbols, LU)
  3. Laura Gaugere (florbols, RTU)
  4. Undīne Vektere (frisbijs, LLU)
  5. Elīna Mārtiņa (handbols, LSPA)
  6. Eiženija Matilēviča (lakross, RSU)
  7. Patrīcija Mūrniece (regbijs, RSU)
  8. Lāsma Ozola (volejbols, LU)

Pāvelsone apgūst fizioterapiju Rīgas Stradiņa universitātē. Mācīties šo profesiju basketboliste izlēma vidusskolas 10. klasē.

Dinija panākumus basketbolā guvusi par spīti tam, ka viņa augumā ir diezgan īsa šim sporta veidam - aptuveni 1,70 metri.

Viņa pati uzsver, ka panākumus sportā un mācībās guvusi pateicoties spītībai un gribasspēkam sasniegt savus mērķus.

Papildus šim visam šosezon tiek veidotas arī intervijas ar Latvijas sportistiem, kuri savulaik ir studējuši ASV. Tie ir pieredzes stāsti, kas var noderēt jauniešiem, kuri sportu vēlas apvienot ar izglītību. Līdz šim publicēti četri stāsti:

Projektu atbalsta 11TV, Reck, LNK Industries un TVNET.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu