TVNET sociālais projekts: balso un palīdzi sportistēm iegūt stipendiju

TVNET Sports
TVNET sociālais projekts: balso un palīdzi sportistēm iegūt stipendiju
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 7
Foto: Publicitātes foto

TVNET sociālā projekta trešajā sezonā noskaidrosim stipendiju ieguvējus trīs kategorijās - sportisti, sportistes un treneri. Sācies pirmais balsojums, kurā jānosaka trīs meitenes, kuras saņems stipendiju.

Sociālā projekta galvenais mērķis ir atbalstīt jaunos sportistus, kuriem ir vēlme studēt un apvienot studijas ar lielo sportu. Ideja radās basketbola leģendai Valdim Valteram, ņemot vērā viņa pieredzi. Sportistam izglītība ir ļoti svarīga, jo sportista karjera ir īsa.

Dalībai trešās sezonas projektā pieteiktas astoņas meitenes un tikpat puišu. Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem jaunums ir perspektīvo treneru kategorija. Uz treneriem pavisam noteikti var attiecināt teicienu - mūžu dzīvo, mūžu mācies. 

Ar katru stipendijas pretendentu tiks izveidota video intervija, kas būs redzama portālā TVNET. Iepazīstot jaunos sportistus un trenerus, katrā kategorijā pirmo trīs vietu ieguvēji saņems stipendiju 1000 eiro apmērā.

Stipendiju pretendentus izvirzīja attiecīgo sporta veidu federācijas.

Trešās sezonas dalībnieces meiteņu kategorijā

  1. Dinija Sanda Pāvelsone (basketbols, RSU)
  2. Anna Krūmiņa (futbols, LU)
  3. Lāsma Ozola (volejbols, LU)
  4. Elīna Mārtiņa (handbols, LSPA)
  5. Eiženija Matilēviča (lakross, RSU)
  6. Patrīcija Mūrniece (regbijs, RSU)
  7. Undīne Vektere (frisbijs, LLU)
  8. Laura Gaugere (florbols, RTU)

Balsot par meitenēm var reizi 24 stundās. Balsojums noslēgsies 31. oktobrī plkst. 23:59. Trīs meitenes, kuras saņems visvairāk balsu, iegūs stipendiju.

Vērts atzīmēt, ka šovasar Tokijas olimpiskajās spēlēs startēja pieci sportisti, kas iepriekš ir piedalījušies TVNET sociālajā projektā - Helvijs Babris (BMX), Roberts Akmens (smaiļošana), Anastasija Grigorjeva (brīvā cīņa), Agate Rašmane (šaušana) un Daniils Bobrovs (peldēšana).

Projektu atbalsta 11TV, Reck, LNK Industries un TVNET.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu