Rubļovs ar uzvaru pār Cicipu sāk ATP sezonas noslēguma turnīru

LETA/DPA
Andrejs Rubļovs
Andrejs Rubļovs Foto: EPA/Scanpix

Turīnā notiekošā ATP sezonas noslēguma turnīra jeb "ATP Finals" Baltās grupas otrajā cīņā krievs Andrejs Rubļovs pieveica Stefanu Cicipu no Grieķijas.

ATP ranga piektais numurs pozīciju augstāk esošo Cicipu uzvarēja divos setos ar 6-4 un 6-4. Mačs ilga stundu un 32 minūtes.

"ATP Finals" pirmajā spēlē Baltajā grupā planētas pirmā rakete serbs Novaks Džokovičs ar rezultātu 7-6 (7:4), 6-2 pārspēja Kasperu Rūdu (ATP 8.), kurš ir pirmais Norvēģijas spēlētājs, kurš piedalījies "ATP Finals".

Sarkanās grupas turnīru ar uzvarām sāka krievs Daniils Medvedevs (ATP 2.) un vācietis Aleksandrs Zverevs (ATP 3.), kamēr zaudējumus piedzīvoja polis Huberts Hurkačs (ATP 9.) un itālis Mateo Berretīni (ATP 7.), kurš savā pirmajā spēlē guva traumu.

Pēc viena apļa turnīra apakšgrupu divi labākie tenisisti iekļūs pusfinālā. ATP sezonas noslēguma turnīra uzvarētājs tiks noskaidrots pēc nedēļas.

Sezonas noslēguma turnīra uzvarētājam ir iespēja nopelnīt 2 316 000 ASV dolāru, ar nosacījumu, ja izdodas uzvarēt visos mačos.

Pērn finālā Medvedevs ar rezultātu 4-6, 7-6 (7:2), 6-4 uzvarēja austrieti Dominiku Tīmu.