"Rīgas" hokejisti otro reizi pēc kārtas MHL uzvar "Loko"

"Rīgas" hokejisti
"Rīgas" hokejisti Foto: Artūrs Stabulnieks/Rīgas "Dinamo"

"Rīgas" komanda otrdien Jaroslavļā Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē pret "Loko" izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas.

"Rīga" izbraukuma spēlē ar rezultātu 3:2 (0:2, 1:0, 2:0) pārspēja Jaroslavļas "Loko".

Jau trešajā minūtē mājinieki izmantoja Gustava Millera noraidījumu, vairākumā izvirzoties vadībā, bet 13.minūtē panākot arī 2:0.

Vienus vārtus rīdzinieki atguva 41 sekundi pirms otrā pārtraukuma, vairākumā izceļoties Danielam Goršanovam - 1:2. Oļegs Kadirovs "Loko" vārtos mēģināja ripu piespiest ledum ar muguru, taču tā iespurdza vārtos.

Iesākto "Rīgas" hokejisti turpināja pēdējās trešdaļas sākumā, pēc nospēlētām 42 sekundēm Nika Zīles piespēli vārtu guvumā pārvēršot Markam Kaniņam - 2:2.

Savukārt 47.minūtē pēc Artūra Karašas piespēles pirmoreiz vadībā "Rīgu" šajā mačā ar metienu no labā iemetiena apļa izvirzīja Aleksis Burkits - 3:2.

Pēdējās nepilnas divas minūtes mājinieki spēlēja bez vārtsarga, taču rezultāts nemainījās, rīdziniekiem svinot otro uzvaru pēc kārtas.

Dienu iepriekš rīdzinieki bija uzvarējuši ar 4:2.

"Rīgas" vārtos Kārlis Mežsargs atvairīja 48 pretinieku metienus, kamēr paši mājinieku vārtsargu traucēja vien 27 reizes.

Turnīra tabulā "Rīga" Rietumu grupā ar izcīnītiem 26 punktiem 32 spēlēs ieņem 11.vietu.

Tagad rīdzinieki aizvadīs sešas mājas spēles, tās uzsākot 19.novembrī ar Maskavas "Spartak".

"Rīga" iepriekšējā sezonā pamatturnīrā ieņēma 13.vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" komandā ir atgriezies galvenais treneris Raimonds Vilkoits.

MHL 13.sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda pamatturnīrā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). "Rīgas" komanda spēlē Rietumu grupā, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.