Video Noskaties: Marenis Zviedrijā apspēlē visu pretinieku komandu un gūst vārtus Baldera stilā (2)

Rihards Marenis.
Rihards Marenis. Foto: Joakim Ahlström

Latvijas hokeja uzbrucējs Rihards Marenis trešdien Zviedrijas pēc spēka otrās līgas jeb "Allsvenskan" mačā izcēlās ar filigrānu un ļoti meistarīgu epizodi, ko noslēdza ar gūtiem vārtiem.

Mareņa pārstāvētā Noršēpingas "Vita Hasten" trešdien ar 3:4 zaudēja slavenajam Jenšēpingas klubam HV71.

Otrās trešdaļas vidū "Vita Hasten" nonāca iedzinējos ar 0:4, bet trešajā mača nogrieznī prata radīt intrigu.

Trešos vārtus vien pusotru minūti pirms mača pamatlaika beigām guva tieši Marenis. Viņš ieslidojās savā aizsardzības zonā, saņēma piespēli no komandas biedra un apspēlēja visus piecus HV71 laukuma spēlētājus, kā arī vārtsargu.

Latvietim šajā spēlē izdevās gūt vārtus un veikt rezultatīvu piespēli, kā arī jau pēc pamatlaika beigām saņemt 20 minūšu noraidījumu par pretenziju izteikšanu tiesnešiem.

28 gadus vecais Marenis šosezon 17 "Allsvenskan" mačos jau guvis 12 vārtus un veicis desmit rezultatīvas piespēles.

Spēles spilgtākie brīži apkopoti šajā video. Mareņa vārtu guvums redzams no 2:57.