Merzļikina "Blue Jackets" NHL piedzīvo otro zaudējumu divās spēlēs

Nacionālās hokeja līgas (NHL) jauno sezonu ar diviem zaudējumiem pēc kārtas uzsākusi Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" vienība.

Kolumbusas "Blue Jackets" piektdien mājās piekāpās Stenlija kausa finālistei Tampabejas "Lightning" ar 2:5 (2:3, 0:1, 0:1).

Kolumbusas vienības pirmajā spēlē Merzļikins nepiedalījās slimības dēļ. Piektdien viņš spēli uz rezervistu soliņa iesāka kā otrais vārtsargs. Tāpat traumas dēļ Kolumbusas komandai nevarēja palīdzēt otrs vārtsargs Jonass Korpisalo

Ar Džonija Gudro metienu trešajā minūtē mājinieki izvirzījās vadībā, bet 16.minūtē Gustavs Nīkvists panāca 2:2.

Pretiniekiem divus vārtus guva Stīvens Stemkoss, bet pa diviem rezultativitātes punktiem sakrāja arī Korijs Perijs, Ross Koltons (abiem - 1+1), Vladimirs Namestņikovs, Alekss Kilorns un aizsargs Mihails Sergačovs (visiem - 0+2).

Merzļikina komandasbiedrs Daņiils Tarasovs vārtos atvairīja 34 no 39 metieniem, bet viesiem Andrejs Vasiļevskis tika galā ar 26 no 28 metieniem.

Nākamo maču Kolumbusas vienība aizvadīs sestdien, kad izbraukumā tiksies ar Sentluisas "Blues".