Japānas izlases treneris Morijasu: Vēsturisks brīdis, vēsturiska uzvara

Japānas izlases treneris Morijasu: Vēsturisks brīdis, vēsturiska uzvara
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: AP/Scanpix

Japānas vīriešu futbola izlases panākums Pasaules kausā par Vāciju ir vēsturisks brīdis visai Japānai, pēc panākumu teica uzvarētāju galvenais treneris Hadžime Morijasu.

Pasaules kausa ievadā Japāna ar 2:1 (0:1) uzvarēja četrkārtējo pasaules čempioni Vāciju.

"Ticu, ka šis bija vēsturisks brīdis, vēsturiska uzvara," teica Morijasu. "Ja runājam par Japānas futbola attīstību, tad mēs šobrīd to veidojam."

Japānas valstsvienība sarūpējusi otro pārsteigumu šajās meistarsacīkstēs pēc otrdien Saūda Arābijas izcīnītās uzvaras pār Argentīnu, un arī Morijasu neslēpa izbrīnu.

"Tas ir liels pārsteigums," emocijas pauda treneris. "Protams, arī mēs redzējām Saūda Arābijas panākumu. Mēs parādījām to, uz ko ir spējīgs Āzijas futbols."

Lai gan Japānas futbolisti abus vārtus guva tikai otrajā puslaikā, Morijasu skaidroja, ka viņa vadītā komanda centās veidot uzbrukumus arī pirmajā puslaikā.

"Jau no paša sākuma nolēmām spēlēt agresīvi. Protams, Vācija pieturēja bumbu augstāk, bet tas nebija pārsteigums. Mūsu futbolisti spēlēja gudri un arī tika pie iespējām pirmajā puslaikā," stāstīja Morijasu. "Otrajā puslaikā tikām viņiem līdzi, ne tikai dodoties pretuzbrukumos, bet arī veidojot savus uzbrukumus. Japānas futbolisti parādīja, uz ko ir spējīgi."

Pasaules kausa turpinājumā japāņi tiksies svētdien ar Kostariku, bet 1. decembrī mēros spēkus ar Spāniju.

Tēmas
Uz augšu