Video ⟩ Porziņģa pārstāvētā "Wizards" trīs dienu laikā otrreiz piekāpjas "Heat"

Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: AP/Scanpix

Kristapam Porziņģim piektdien neizdevās glābt Vašingtonas "Wizards" komandu no zaudējuma Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionāta mačā.

"Wizards" viesos ar rezultātu 107:110 piekāpās Maiami "Heat" komandai, kura uzveica Vašingtonas klubu arī trešdien.

Porziņģis nospēlēja 36 minūtes, kuru laikā guva 18 punktus (2p. 6/14, 3p. 1/4, soda metieni 3/3) un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas.

Vēl latvieša kontā arī viena rezultatīva piespēle, divi bloķēti metieni, viena kļūda, trīs piezīmes un negatīvs +/- rādītājs -6.

"Wizards" sastāvā 28 punktus guva Bredlijs Bīls un arī Kails Kuzma.

Neapturams šajā mačā bija "Heat" centrs Bams Adebajo, kurš guva 38 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas.

Vēl uzvarētāju labā 20 punktus guva Keilebs Mārtins, 13 iemeta Kails Laurijs, 11 punkti un 10 rezultatīvas piespēles Tailera Hīro kontā.

"Wizards" pirmajā ceturtdaļā ieguva 12 punktu pārsvaru, taču "Heat" drīz vien atspēlējās un cīņas gaita izlīdzinājās.

Ceturtā ceturtdaļa sākās ar neizšķirtu rezultātu 85:85. Trīs ar pus minūtes pirms mača beigām Porziņģis ar diviem precīziem soda metieniem panāca Vašingtonai +3 (102:99).

Drīz pēc tam Laurijs sniedza atbildi, trāpot tālmetienu ar piezīmi un realizēja arī soda metienu, veicot četru punktu gājienu.

Spēles galotnē Bīla pūliņi ļāva "Wizards" saglabāt cerības uz uzvaru šajā mačā, tomēr "Heat" nospēlēja veiksmīgāk un beigās svinēja panākumu.

"Wizards" ar 10 uzvarām un deviņiem zaudējumiem ieņem septīto vietu Austrumu konferencē, tikmēr "Heat" ar bilanci 9-11 ierindojas 11. pozīcijā.

Traumas dēļ šajā mačā "Heat" komandai nevarēja palīdzēt tās rezultatīvākais spēlētājs Džimijs Batlers.