Video Lilards atkārto "Trail Blazers" tālmetienu rekordu

Demjans Lilards
Demjans Lilards Foto: AP/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē pirmdien Demjans Lilards realizēja 11 tālmetienus un atkārtoja sev piederošo Portlendas "Trail Blazers" rekordu, palīdzot savai komandai svinēt pārliecinošu uzvaru mačā ar Minesotas "Timberwolves" vienību.

Lilards, spēlējot vien pirmās trīs ceturtdaļas, realizēja 11 no 17 tālmetieniem, sekmējot "Trail Blazers" uzvaru savā laukumā ar 133:112 (33:27, 37:32, 36:25, 27:28).

Kopumā Lilards laukumā bija 29 minūtes 22 sekundes, realizēja arī divus no četriem divpunktu metieniem, vienīgo soda metienu, izcīnīja divas bumbas zem groziem, trīs reizes rezultatīvi piespēlēja, pieļāva četras kļūdas un nopelnīja vienu personīgo piezīmi, maču pabeidzot ar labāko +/- rādītāju komandā +24.

Uzvarētāju rindās 24 punktus guva Džarami Grants, bet 14 punkti un 16 atlēkušās bumbas Jusufa Nurkiča kontā.

Viesu rindās rezultatīvākais ar 23 punktiem bija D'Andželo Rasels, bet pa 17 punktiem savā kontā ierakstīja Entonijs Edvardss un Džeilens Novels.

Pie pārliecinošas uzvaras pirmdien tika arī Losandželosas "Clippers" vienība, kas savā laukumā ar 113:93 (29:25, 27:22, 32:25, 25:21) pārspēja Bostonas "Celtics" komandu.

Mājinieku rindās Pols Džordžs guva 26 punktus, bet 25 punkti, deviņas bumbas zem groziem un sešas rezultatīvas piespēles Kavai Lenarda rēķinā.

Viesu sastāvā rezultatīvākais ar 21 punktu bija Džeilens Brauns, bet 20 punkti un 11 izcīnītas atlēkušās bumbas Džeisona Teitama rēķinā.

Citā spēlē Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien guva 20 punktus un iedzīvojās muguras savainojumā, bet viņa pārstāvētā vienība Vašingtonas "Wizards" savā laukumā ar 100:112 (25:29, 30:33, 28:32, 17:18) piekāpās Bruklinas "Nets" basketbolistiem.