Kamaniņu sportiste Vītola Pasaules kausa posmā izcīna piekto vietu

TVNET/LETA
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Latvijas kamaniņu braucēja Elīna Ieva Vītola FIL Eiropas čempionātā kamaniņu sportā Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē.
Latvijas kamaniņu braucēja Elīna Ieva Vītola FIL Eiropas čempionātā kamaniņu sportā Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē. Foto: Edijs Pālens/LETA

Elīna Ieva Vītola sestdien Altenbergas trasē Vācijā izcīnīja piekto vietu Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā, Kendija Aparjode ieņēma desmito, Sigita Bērziņa - 11.vietu, bet par uzvarētāju kļuva mājiniece Jūlija Taubica.

Pirmajā braucienā Vītola, kura startēja pēdējā, sasniedza ceturto labāko rezultātu, no labākā rezultāta īpašnieces mājinieces Jūlijas Taubicas atpaliekot 0,308 sekundes.

Arī pārējās vietas labāko trijniekā tika mājiniecēm. Dajana Eitbergere Taubicai zaudēja 0,134 sekundes, bet Anna Berreitere - 0,247 sekundes.

Vietas aiz Vītolas ieņēma austriete Madeleine Egle (+0,340) un šveiciete Natalī Māga (+0,374).

Aparjode ierindojās devītajā vietā, līderei zaudējot 0,405 sekundes, bet Bērziņa ieņēma 11.vietu (+0,444).

Otrajā braucienā, sākot snigt, uzvaru izcīnīja Taubica, kura bija labākā arī šajā braucienā, divu braucienu summā finišējot ar laiku minūte un 45,727 sekundes.

Viņa par 0,307 sekundēm apsteidza Berreiteri un par 0,330 sekundēm - Eitbergeri.

Egle pakāpās uz ceturto vietu, uzvarētājai zaudējot 0,659 sekundes, bet Vītola, kura braucienā bija sestā, Taubicai piekāpās 0,723 sekundes.

Sestā finišēja Itālijas braucēja Sandra Robačere (+0,743).

Aparjode arī otrajā braucienā ieņēma devīto vietu, taču summā ierindojās desmitajā vietā, Taubicai piekāpjoties 0,929 sekundes.

Bērziņa gan braucienā, gan summā bija otrā, uzvarētājai zaudējot 1,036 sekundes.

Šosezon par Latvijas sieviešu komandas pirmo numuru kļuvusi Vītola, kura labākos rezultātus sasniedza mājas trasē, Siguldā izcīnot otro un trešo vietu, bet pasaules čempionātā visaugstāk - astotajā pozīcijā - ierindojās Aparjode.

Jau ziņots, ka Mārtiņš Bots/Roberts Plūme sestdien Altenbergā izcīnīja trešo vietu ekipāžu sacensībās, Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts finišēja astotie, bet par uzvarētājiem kļuva mājinieki Toni Egerts un Saša Benekens.

Sieviešu sacensībās Anda Upīte/Sanija Ozoliņa izcīnīja ceturto vietu, Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna finišēja devītās, bet par uzvarētājām kļuva itālietes Andrea Fetere/Mariona Oberhofere.

Altenbergā startam tika pieteikti 144 sportisti no 20 valstīm - 41 sieviete, 33 vīrieši, 14 sieviešu ekipāžas un 21 vīriešu divnieks.

Pasaules kausa sacensībās svētdien trasē dosies vīrieši vieniniekos, kā arī tiks aizvadīta komandu stafete.

Vācijā notiks arī nākamais Pasaules kausa posms, sportistiem no 10. līdz 12.februārim sacenšoties Vinterbergā. Nedēļu vēlāk astotais posms notiks Šveices trasē Sanktmoricā, bet sezonas noslēgums iecerēts nedēļu vēlāk Vinterbergā, kur sportisti atkārtoti sacentīsies no 24. līdz 26.februārim.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu