Ābols un Marenis sekmē "Orebro" uzvaru sērijas septītajā mačā, sasniedzot SHL pusfinālu

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols (pa labi)
Latvijas hokejists Rodrigo Ābols (pa labi) Foto: Orebro Hockey/Twitter

Uzbrucēju Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā "Orebro" trešdien izcīnīja uzvaru Zviedrijas hokeja līgas (SHL) ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā mačā un nodrošināja vietu pusfinālā.

"Orebro" savā laukumā ar rezultātu 3:2 (1:0, 2:0, 0:2) pārspēja "Timra" un sērijā līdz četrām uzvarām svinēja panākumu ar 4-3.

Ābols uz ledus bija 15 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā sešas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja sešos no deviņiem iemetieniem, pielietoja divus spēka paņēmienus un sakrāja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Marenis bija pieteikumā un laukumā bija pusotru minūti, nevienā no statistikas rādītājiem neizceļoties.

Pusfinālā Erebrū hokejisti stāsies pretī "Skelleftea" vienībai.

"Orebro" turnīra tabulā 14 komandu konkurencē ieņēma ceturto vietu un izslēgšanas spēles sāka no ceturtdaļfināla.

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.