Čukste rezultatīvs Čehijas čempionāta pusfinālā. Sērijā būs septītā spēle

Kārlis Čukste
Kārlis Čukste Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas aizsargs Kārlis Čukste trešdien Čehijas hokeja ekstralīgas pusfināla spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētā Tršinecas "Ocelārži" komanda piedzīvoja neveiksmi.

"Ocelārži" savā laukumā ar 3:5 (0:3, 0:1, 3:1) piekāpās Pardubices "Dynamo", sērijā līdz četrām uzvarām rezultātam kļūstot neizšķirtam 3-3.

Latvijas aizsargs spēles 50.minūtē piespēlēja Liboram Hudāčekam, kurš guva mājinieku otros vārtus, panākot 2:4. Trešā perioda turpinājumā deficītu līdz vienam precīzam metienam samazināja Andrejs Nestrašils, taču turpinājumā laukuma saimniekiem vairs neizdevās pārspēt "Dynamo" vārtsargu.

Čukste šajā mačā uz ledus bija 14 minūtes un 26 sekundes, no kurām 47 sekundes spēlēja mazākumā, un laukumā pavadītajā laikā viņš tika pie viena rezultativitātes punkta, noslēdzot maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Sērijas septītais mačs paredzēts 14.aprīlī Pardubicē.

Otrā pusfinālā uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Vītkovices "Ridera" sērijā ar Hradeckrālovas "Mountfield" ir iedzinējos ar 2-3.

Ekstralīgā šajā sezonā spēlēja 11 latvieši.

Iepriekšējās sezonas finālsērijā Tršinecas "Ocelārži" ar 4-2 pieveica Prāgas "Sparta" vienību.