Viens no sava gadagājuma talantīgākajiem Latvijas hokejistiem triumfē Alpu līgā

Jeseņices "Acroni" hokejisti.

Latvijas hokejists Rūdolfs Polcs kopā ar Slovēnijas komandu Jeseņices "Acroni" ceturtdien uzvarēja Alpu hokeja līgas finālsērijas sestajā mačā un izcīnīja čempiontitulu.

Jeseņices vienība viesos ar rezultātu 4:3 (1:1, 2:0, 0:2, 0:0, 1:0) otrajā papildlaikā pārspēja Itālijas komandu "Cortina", finālsērijā triumfējot ar 4-2.

Polcs šajā mačā guva vārtus otrās trešdaļas ievadā, kad pārspēja pretinieku vārtsargu vairākumā un izvirzīja vadībā Slovēnijas komandu ar 2:1. Līdz trešās trešdaļas pēdējai minūtei "Acroni" bija divu vārtu pārsvars, taču "Cortina", gūstot divus vārtus 42 sekunžu laikā, atspēlējās un panāca neizšķirtu.

Otrajā papildlaikā pēc spēlētām nepilnām septiņām minūtēm uzvaru nesošos vārtus guva Žiga Urukalo, palīdzot "Acroni" izcīnīt pirmo Alpu līgas čempiontitulu.

Polcs šosezon Jeseņicas vienībā Alpu līgā devās laukumā 36 regulārā čempionāta mačos, tiekot pie 36 (19+17) punktiem, bet 14 "play-off" cīņās viņš izcēlās ar četriem vārtiem un 11 rezultatīvām piespēlēm.