Video Merzļikinam uzvara noslēdzošajā NHL pārbaudes mačā, Balinskim liels spēles laiks zaudējumā

Latvijas hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins (centrā)
Latvijas hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins (centrā) Foto: AFP/Scanpix

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pēdējā pārbaudes spēlē atvairīja 25 metienus Kolumbusas "Blue Jackets" uzvarā, kamēr aizsargs Uvis Jānis Balinskis spēlēja vairāk nekā 20 minūtes Floridas "Panthers" zaudējumā.

"Blue Jackets" viesos ar rezultātu 4:2 (0:0, 1:2, 3:0) guva virsroku pār Vašingtonas "Capitals".

Merzļikins šajā duelī tika galā ar 25 no 27 pretinieku metieniem, atvairot 92,6% raidījumu. Latvijas vārtsargu šajā duelī pārspēja tikai Aleksandrs Ovečkins un Džons Karlsons.

Savukārt Floridas "Panthers" mājās ar 2:4 (2:2, 0:1, 0:1) atzina Tampabejas "Lightning" pārākumu.

Pirmajā aizsargu pāri spēlējušais Balinskis, uz ledus pavadot 20 minūtes un 21 sekundi, vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un tika pie negatīva lietderības koeficienta -2.

NHL regulārais čempionāts sāksies 10.oktobrī.