Video "Panthers" hokejisti turpina uzvaru sēriju

Floridas "Panthers" vienība trešdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā tika pie devītā panākuma pēc kārtas izbraukumā, kamēr citā spēlē "sauso" uzvaru izcīnīja Vinipegas "Jets".

"Panthers" viesos ar rezultātu 5:2 (0:0, 4:1, 1:1) apspēlēja Pitsburgas "Penguins", mājiniekiem zaudējot trešajā spēlē pēc kārtas.

Otrajā trešdaļā "Panthers" guva četrus vārtus nepilnu desmit minūšu laikā, kad mājinieku vārtos ripu raidīja Metjū Tkačaks, Džons Gadžovičs, Ārons Ekblads un Antons Lundels.

Laukuma saimnieki otrā perioda turpinājumā atguva vienus vārtus, precīzam esot Brianam Rastam, taču noslēdzošās trešdaļas ievadā Lundels atjaunoja Floridas vienībai četru vārtu pārsvaru.

Trešajā trešdaļā Braiens Rasts vēl guva otros Pitsburgas komandas vārtus, taču tas neglāba "Penguins" no trešās neveiksmes pēc kārtas.

Uzvarētāju vārtus sargāja Sergejs Bobrovskis, kurš atvairīja 25 ripas, kamēr mājinieku vārtos Tristans Džerijs tika galā ar 18 metieniem.

Citā mačā "Jets" savā laukumā ar rezultātu 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) guva panākumu pār Sanhosē "Sharks".

Vienīgi vārti spēlē tika gūti pirmās trešdaļas izskaņā, kad viesu vārtu priekšā Nīla Pionka metienu pielaboja Morgans Barons, palīdzot ripai nonākt "Sharks" vārtos.

Vinipegas komandas vārtus sargāja Konors Helebiks, kurš atvairīja visus 17 viesu metienus, aizvadot trešo "sauso" maču šosezon, kamēr Sanhosē vārtsargs Kāpo Kehkenens tika galā ar 38 ripām.

Vēl Minesotas "Wild" izbraukumā ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) pārspēja Arizonas "Coyotes".

Uzvarētāju rindās vairākumā vārtus guva Jūans Ēriksons-Eks, kamēr vēl pa reizei pretinieku vārtos ripu raidīja Mets Boldijs un Jūnass Brodins, kura vārtu guvumā pie rezultatīvas piespēles tika "Wild" vārtsargs Marks Andrē Flerī. Vienīgais "Coyotes" precīzais metiens padevās Loganam Kūlijam.