Miķelim Rēdliham trīs spēļu diskvalifikācija – sezona, visticamāk, ir beigusies

TVNET video studijā viesojas Latvijas hokejists Miķelis Rēdlihs
TVNET video studijā viesojas Latvijas hokejists Miķelis Rēdlihs Foto: TVNET

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) Disciplinārā komisijas piespriedusi trīs spēļu diskvalifikāciju "Prizma" uzbrucējam Miķelim Rēdliham, vēsta LHF.

Jau vēstīts, ka "Zemgale"/LBTU sestdien Rīgā svinēja uzvaru "Optibet" Hokeja līgas (OHL) pusfināla trešajā spēlē, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-0 vadību.

Aizvadītajā mačā Miķelis Rēdlihs saņēma 5+20 minūšu sodu jeb noraidījumu līdz spēles beigām par sitienu pretiniekam ar celi.

Miķelis Rēdlihs noraidījumu saņēma otrā perioda devītajā minūtē pie rezultāta 1:1.

Spēles turpinājumā Jelgavas komanda izmantoja skaitlisko vairākumu, izvirzoties 2:1 vadībā.

Pirmdien plkst. 19.00 sāksies sērijas ceturtā spēle, kurā "Prizma" savā laukumā "Volvo" sporta centra ledus hallē uzņems "Zemgale"/LBTU komandu.

Miķelim Rēdliham jāizcieš trīs spēļu diskvalifikācija. Līdz ar to viņam sezona būs galā, ja "Prizma" sērijā pret "Zemgale"/LBTU nespēs uzvarēt nākamajos trīs mačos pēc kārtas, lai panāktu izlīdzinājumu 3-3.

39 gadus vecais Miķelis Rēdlihs šosezon OHL čempionātā 18 spēlēs pamatturnīrā sakrāja 18 punktus (8+10), savukārt "play-off" viņa kontā seši punkti (1+5) septiņos mačos.

OHL otra pusfināla pārī "Mogo"/LSPA ir 3-0 vadībā sērijā pret HK "Kurbads".