Video "Stars" panāk neizšķirtu Rietumu konferences fināla sērijā

Dalasas "Stars" hokejisti
Dalasas "Stars" hokejisti Foto: Reuters/ScanPix

Dalasas "Stars" sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Rietumu konferences fināla otrajā mačā izcīnīja uzvaru, sērijā panākot neizšķirtu.

"Stars" savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) pārspēja Edmontonas "Oilers". Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts neizšķirts 1-1.

Pirmās trešdaļas ievadā pēc spēlētām nepilnām četrām minūtēm mājiniekus vadībā izvirzīja Džeimijs Benns, taču mazāk nekā pēc minūtes "Oilers" izlīdzināja rezultātu, precīzam esot Konoram Braunam.

Trešā perioda ceturtajā minūtē dalasiešiem izdevās atgūt vienu vārtu pārsvaru, kad pēc pielabota komandas biedra metiena ripu viesu vārtos nogādāja Meisons Maršments. Divas minūtes līdz pamatlaika beigām tukšos "Oilers" vārtos ripu raidīja vēl Esa Lindels.

"Stars" vārtus sargāja Džeiks Otindžers, kurš tika galā ar 28 metieniem, kamēr otrā laukuma galā Stjūarts Skiners atvairīja 22 ripas.

Nākamie divi mači sērijā tiks aizvadīti Edmontonā.

"Oilers" izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 4-1 pieveica Losandželosas "Kings", bet Rietumu konferences pusfinālā ar 4-3 pārspēja Latvijas vārtsarga Artūra Šilova un uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvēto Vankūveras "Canucks". Savukārt "Stars" pirmajā kārta ar 4-3 uzvarēja pagājušās sezonas čempioni Vegasas "Golden Knighs", bet cīņā par vietu Stenlija kausa pusfinālā ar 4-2 guva virsroku pār Kolorādo "Avalanche"

Austrumu konferences finālsērijā, kurā spēkojas latviešu aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers" un Ņujorkas "Rangers", pēc diviem mačiem rezultāts ir neizšķirts 1-1.

Iepriekšējā sezonā finālsērijā Vegasas "Golden Knights" ar 4-1 pārspēja Floridas "Panthers", latviešu uzbrucējam Teodoram Bļugeram vegasiešu sastāvā kļūstot par Stenlija kausa ieguvēju.