Gatis Kreceris

Video Sinners trīs setu mačā sasniedz "US Open" ceturto kārtu

Janniks Sinners
Janniks Sinners Foto: Reuters/ScanPix

Planētas pirmā rakete vīriešu tenisā itālis Janniks Sinners sestdien trīs setu mačā sasniedza ASV atklātā čempionāta ceturto kārtu.

Sinners, tiekoties ar austrālieti Kristoferu O'Konelu (ATP 87.), uzvarēja ar rezultātu 6-1, 6-4, 6-2.

Itālis tagad ir galvenais favorīts uz uzvaru turnīrā, jo jau pirmajā nedēļā zaudējumus piedzīvoja serbs Novaks Džokovičs un spānis Karloss Alkarass.

"Tas apliecina, ka sports ir neparedzams. Ja kaut nedaudz zaudē savu līmeni - gan mentāli, gan fiziski - tas atstāj iespaidu uz rezultātu. Pretinieki, kuriem viņi zaudēja, demonstrēja teicamu spēli. Tā notiek," konkurentu izstāšanos komentēja Sinners.

Trīs setos uzvaru svinēja arī ranga piektajā pozīcijā esošais krievs Daņiils Medvedevs, kurš ar 6-3, 6-4, 6-3 bija pārāks pār itāli Flavio Kobolli (ATP 31.). Nākamo kārtu sasniedza arī planētas desmitā rakete austrālietis Alekss de Minors, kurš ar 6-3, 6-7 (4:7), 6-0, 6-0 uzveica britu Denjelu Evansu (ATP 184.).

Sezonas pēdējais "Grand Slam" turnīrs ASV atklātais čempionāts beigsies 8. septembrī.