"Liepājas metalurga" hokejistiem zaudējums BAČ ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē

Latvijas klubs "Liepājas metalurgs" Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) izslēgšanas spēļu turnīra pirmajā ceturtdaļfināla sērijas spēlē ar rezultātu 2:4 (1:0, 1:3, 0:0) piekāpās Žlobinas "Metallurg" komandai.

Šajā mačā "Liepājas metalurgs" komandā pa vieniem vārtiem guva Edijs Brahmanis un Nerijs Ališausks.

Tikmēr Žlobinas "Metallurg" komandā ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Andrejs Makrovs.

Sērijā līdz trijām uzvarām "Metallurg" komanda izvirzījās vadībā ar 1-0.

Abu komandu sērijas otrā spēle notiks sestdien Žlobinā, bet trešais mačs 8.martā risināsies Liepājā.

BAČ regulārā turnīra noslēguma kopvērtējumā "Liepājas metalurgs" ar 85 punktiem 55 spēlēs ieņēma sesto vietu, bet "Metallurg" ar 117 punktiem ierindojās trešajā vietā.

Regulārā čempionāta gaitā abas komandas tikās piecas reizes. Četrās spēlēs uzvaru svinēja "Metallurg" komanda, bet abu vienību nesenākajā duelī 22.februārī "Liepājas metalurgs" savā laukumā svinēja uzvaru ar rezultātu 5:1.

Zaudējumu pirmajā ceturtdaļfināla spēlē piedzīvoja arī latviešu aizsarga Atvara Tribuncova pārstāvētā "Gomeļ" komanda, kas ar rezultātu 1:4 (1:1, 0:3, 0:0) izbraukumā piekāpās Soļigorskas "Šahtjor" vienībai.

Tribuncovs izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli, tomēr arī viņa komanda sērijā nokļuva zaudētājos ar 0-1.

Tāpat Tribuncovs nopelnīja divas soda minūtes, kuru izciešanas laikā "Šahtjor" vienība guva ceturtos vārtus.

Tribuncova lietderības koeficients bija neitrāls.