"Liepājas metalurgs" pēcspēles metienu sērijā pieveic Grodņas "Ņeman"

Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) spēlē otrdien Latvijas klubs "Liepājas metalurgs" savā laukumā ar rezultātu 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pieveica turnīra vicelīderi Grodņas "Ņeman".

Pēc pirmajiem diviem periodiem, kuros "Ņeman" hokejisti guva divus vārtus, trešās trešdaļas vidū rezultāta starpību samazināja Vladimirs Mamonovs, bet pamatlaika pēdējā minūtē rezultātu izlīdzināja Edijs Brahmanis.

Pamatlaikā rezultāts nemainījās un uzvarētāju nācās noskaidrot pēcspēles metienu sērijā, kurā liepājnieki bija pārāki ar 1:0. Vienīgos vārtus guva Edgars Brancis.

Šī "Liepājas metalurgam" bija ceturtā uzvara četrās šī gada spēlēs.

BAČ kopvērtējumā "Liepājas metalurgs" ar 64 punktiem 42 spēlēs saglabāja stabilu septīto vietu, bet "Ņeman" komanda ar 101 punktu 43 mačos atrodas drošā otrajā pozīcijā.

Nākamajā spēlē "Liepājas metalurgs" piektdien vēlreiz tiksies ar "Ņeman" komandu, taču šoreiz cīņa notiks jau Grodņā.