Jau 37. reizi Rīgā norisināsies sporta deju festivāls Baltic Grand Prix

Latvijas sporta deju pāris Edgars Līnis un Elīza Ancāne FOTO: Publicitātes foto

No 14. līdz 16. decembrim Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala, viesosies vairāk nekā 1500 dejotāju pāru no 40 pasaules valstīm, tajā skaitā ASV, Japānas, Singapūras, Kanādas un Eiropas valstīm. Aizvadītajos gados festivāls ir kļuvis populārs tālu aiz Latvijas robežām un ir viens no pasaulē lielākajiem sporta deju festivāliem, portālu TVNET informēja festivāla galvenais rīkotājs Aigars Svars.

Sacensības vienlaikus notiks divās hallēs uz trīs deju laukumiem. Festivāla centrālie notikumi risināsies 15. un 16. decembra vakara seansos.

FOTO: Publicitātes foto

Sestdien, 15. decembrī, notiks Pasaules čempionāts jauniešiem Latīņamerikas dejās. Tiks izcīnīts tradicionālais 17. Rīgas domes kauss standartdejās. Sacensību muzikālo pavadījumu sniegs deju orķestris "Mirage Jazz Orchestra".

Svētdien, 16. decembrī, skatītājiem būs iespēja vērot Pasaules čempionātu profesionāļiem standartdeju šovā un aizrautīgās pasaules atklātās reitinga sacensības Latīņamerikas dejās par ABORA kausu. Deju paraugdemonstrējumi.

Starptautisko sporta deju festivālu Baltic Grand Prix 2018 rīko Deju centrs SPEKTRS sadarbībā ar Latvijas Sporta deju federāciju, Izglītības un zinātnes ministriju, LSFP un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta pārvaldi.

Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā lētāk tikai līdz 14. oktobrim: www.bilesuparadize.lv

Latvijas sporta deju pāris Edgars Līnis un Elīza Ancāne FOTO: Publicitātes foto
Uz augšu
Back