"Liepājas metalurgs" BAČ turnīra mačā pieveic "Himvolokno" vienību (1)

Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) spēlē piektdien Latvijas klubs "Liepājas metalurgs" ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) izbraukumā pieveica Mogiļevas "Himvolokno" vienību.

Rezultātu mača astotajā minūtē atklāja liepājnieku uzbrucējs Juris Štāls, bet 48.minūtē Vitālijs Gorbačovs panāca neizšķirtu. Uzvaras vārtus nepilnas divas minūtes vēlāk guva Lauris Bajaruns.

BAČ kopvērtējumā pašlaik "Liepājas metalurgs" ar 52 punktiem 36 spēlēs saglabā septīto vietu, bet "Himvolokno" komanda ar 31 punktu 38 mačos atrodas desmitajā vietā.

Nākamajā cīņā "Liepājas metalurgs" 27.decembrī uzņems Ukrainas klubu Kijevas "Sokol".